Usługi doradztwa podatkowego

Doradca podatkowy zaproponuje indywidualne warunki optymalizacji podatkowej, dobierze dla Państwa przedsiębiorstwa odpowiednią formę opodatkowania, przeprowadzi audyt podatkowy, napisze opinię podatkową, udzieli porady podatkowej.

Jeśli otwierają Państwo spółkę lub działalność to proponujemy wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego przy jej otworzeniu, możemy to zrobić wspólnie przez Internet. Dzięki temu macie Państwo pewność, że wybrana forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza dla Państwa. W przypadku spółek rejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym ominie Państwa wizyta u notariusza i to proste rozwiązanie pozwoli na początek zaoszczędzić około dwóch tysięcy złotych.

Korzystacie Państwo z usług księgowego na etacie i nie jesteście pewni czy rzetelnie wykonuje on swoje obowiązki albo księgowy ma wątpliwości, co do interpretacji przepisów podatkowych to proponujemy wykonanie audytu ksiąg lub przeprowadzenie konsultacji podatkowych dla Waszego pracownika.

Pragniecie Państwo przekazać przedsiębiorstwo młodszemu pokoleniu lub przeprowadzić restrukturyzację już istniejących przedsiębiorstw współpracujących ze sobą to zapraszamy do kontaktu celem przeprowadzenia optymalizacji podatkowej i ustalenia zasad sukcesji.

Od wielu lat prowadzicie Państwo własną dochodową firmę, chcielibyście przekazać darowiznę dla dzieci lub kupić im mieszkanie czy samochód a nie wiecie Państwo jak to zrobić, aby uniknąć niepotrzebnego opodatkowania. Wystarczy jedno spotkanie, aby mieć problem z głowy.

Ostatnie lata spędziliście Państwo zagranicą i zastanawiacie się jak rozliczyć się z polskim urzędem skarbowym? Najprościej będzie zadzwonić lub wysyłać do nas maila z opisaniem swojej sytuacji a skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy rozwiązanie.

Państwa spółka nie ma polityki rachunkowości i nie wiecie, jakie zasady księgowe należy zastosować? Pomożemy dobrać plan kont, który ułatwi Państwu raportowanie wyników finansowych.

Wspólnie możemy przygotować planowanie podatkowe, przeprowadzić optymalizację podatkową już istniejącej firmy oraz wyprowadzić zaległości w księgach.