Problem to szansa w przebraniu

Anonim

Aktualności

Nowy panel administracyjny dostępny dla Klientów

 

Przypominamy, że trwaja prace nad nowym designem naszego Panelu administracyjnego TAXXO. Oprócz dotychczasowych możliwości Portalu TAXXO polegających między innymi, na:

  1. Kontroli wartości podatków do zapłaty
  2. Możliwości wystawiania faktur sprzedaży
  3. Windykacji należności
  4. Podglądu do własnych ksiąg

pojawią się również nowe udogodnienia dotyczące udostępniania dokumentów do Biura.

Aktualności

Telefon nowym narzędziem komunikacji z naszym Biurem

Szanowni Klienci, z Nowym Rokiem nasze Biuro podjęło sie nowych wyzwań. Za pomoca telefonu można przesyłac do nas zdjęcia faktur, które później będa dla Państwa widoczne w specjalnie ku temu dedykowanym dla Państwa portalu.

Aktualności

Od Grudnia 2016 Biuro SUPPORT w nowej lokalizacji

Chcielibyśmy z wielką radością powiadomić naszych obecnych i przyszłych Klientów, że siedziba naszego Biura zmieniła lokalizację na osiedle Szafirowe 2/o w Suchym Lesie

Podatek dochodowy

Korekta kosztów podatkowych po upływie 30 dni od terminu płatności

Od 2016r. zostaną wykreślone przepisy nakazujące dłużnikowi zmniejszenie kosztów podatkowych o kwoty wynikające z niezapłaconych faktur (uchylenie odpowiednio art. 24d w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych i art. 15b w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych).

ZUS

Umowa o świadczenie usług wykonywana w ramach działalności gospodarczej

17 czerwca 2015 r. Sąd Najwyższy podjął uchwałę w składzie 7 sędziów (sygn. Akt III UZP 2/15) w której stwierdził, że tytułem do podlegania ubezpieczeniom społecznym przez członka zarządu spółki akcyjnej, który zawarł z tą spółką umowę o świadczenie usług w zakresie zarządzania w ramach prowadzonej przez siebie pozarolniczej działalności gospodarczej, jest umowa o świadczenie usług.

VAT

Informacja podsumowująca w obrocie krajowym na formularzu VAT-27

Z dniem 1 lipca 2015 r. pojawił się nowy rodzaj informacji podsumowujących w obrocie krajowym. Dotychczas przedsiębiorcy składali informacje podsumowujące dla transakcji wewnątrz wspólnotowych na formularzu VAT-UE. Teraz obok VAT-UE pojawił się VAT-27.;jkl;ljk;lk j;poj;ol

VAT

Usługi elektroniczne

Od 1 stycznia 2015 roku zmianie uległo miejsce opodatkowania dla usług elektronicznych, telekomunikacyjnych oraz nadawczych sprzedawanych przez polskiego przedsiębiorcę osobom fizycznym zamieszkałym w Unii. Zasady opodatkowania w przypadku sprzedaży na rzecz firm pozostają niezmienione.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.