Problem to szansa w przebraniu

Anonim

Aktualności

Nowy panel administracyjny dostępny dla Klientów

Przypominamy, że trwaja prace nad nowym designem naszego Panelu administracyjnego TAXXO. Oprócz dotychczasowych możliwości Portalu TAXXO polegających między innymi, na:

Aktualności

Telefon nowym narzędziem komunikacji z naszym Biurem

Szanowni Klienci, z Nowym Rokiem nasze Biuro podjęło sie nowych wyzwań. Za pomoca telefonu można przesyłac do nas zdjęcia faktur, które później będa dla Państwa widoczne w specjalnie ku temu dedykowanym dla Państwa portalu.

Aktualności

Od Grudnia 2016 Biuro SUPPORT w nowej lokalizacji

Chcielibyśmy z wielką radością powiadomić naszych obecnych i przyszłych Klientów, że siedziba naszego Biura zmieniła lokalizację na osiedle Szafirowe 2/o w Suchym Lesie

Podatek dochodowy

Korekta kosztów podatkowych po upływie 30 dni od terminu płatności

Od 2016r. zostaną wykreślone przepisy nakazujące dłużnikowi zmniejszenie kosztów podatkowych o kwoty wynikające z niezapłaconych faktur (uchylenie odpowiednio art. 24d w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych i art. 15b w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych).

ZUS

Umowa o świadczenie usług wykonywana w ramach działalności gospodarczej

17 czerwca 2015 r. Sąd Najwyższy podjął uchwałę w składzie 7 sędziów (sygn. Akt III UZP 2/15) w której stwierdził, że tytułem do podlegania ubezpieczeniom społecznym przez członka zarządu spółki akcyjnej, który zawarł z tą spółką umowę o świadczenie usług w zakresie zarządzania w ramach prowadzonej przez siebie pozarolniczej działalności gospodarczej, jest umowa o świadczenie usług.

VAT

Informacja podsumowująca w obrocie krajowym na formularzu VAT-27

Z dniem 1 lipca 2015 r. pojawił się nowy rodzaj informacji podsumowujących w obrocie krajowym. Dotychczas przedsiębiorcy składali informacje podsumowujące dla transakcji wewnątrz wspólnotowych na formularzu VAT-UE. Teraz obok VAT-UE pojawił się VAT-27.;jkl;ljk;lk j;poj;ol

VAT

Usługi elektroniczne

Od 1 stycznia 2015 roku zmianie uległo miejsce opodatkowania dla usług elektronicznych, telekomunikacyjnych oraz nadawczych sprzedawanych przez polskiego przedsiębiorcę osobom fizycznym zamieszkałym w Unii. Zasady opodatkowania w przypadku sprzedaży na rzecz firm pozostają niezmienione.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.