Panel on-line

Wszystkie dane dostępne 24 godziny na dobę dzięki księgowości internetowej SUPPORT


Platforma internetowa Taxxo jest dostępna po zalogowaniu, a każdy klient ma swoje indywidualne kody do logowania.

Każdemu klientowi udostępniamy możliwość tworzenia własnych raportów z ksiąg na platformie internetowej. Przez całą dobę mają Państwo wgląd do swoich dokumentów.

Za pomocą księgowości online zawsze można sprawdzić, dla kogo zostały wystawione faktury sprzedażowe, możecie Państwo oznaczać faktury zapłacone i monitorować płatności.

Na platformie Taxxo możecie Państwo umieścić ważne dokumenty firmowe w formie skanu.

Po zalogowaniu widoczne są dla Państwa informacje o zbliżających się płatnościach na podatki i ZUSy. Dodatkowo otrzymujecie Państwo te informacje mailem i sms-em.

Jeśli nie macie Państwo czasu, aby przekazać dokumentów do zaksięgowania to nie jest to problemem, należy zrobić skan lub zdjęcie dokumentów i umieścić je na platformie do zaksięgowania.

Przypomniało się Państwu coś ważnego, co chcielibyście przekazać księgowemu a biuro już zamknięte, to już nie stanowi problemu, należy „założyć sprawę” – nowy temat umieszczając informację na platformie a księgowy po jej odczytaniu zajmie się Państwa tematem.

Wszystkie funkcje naszej księgowości internetowej są dostępne po zalogowaniu w panelu klienta z każdego miejsca na świecie, także podczas podróży służbowej nie tracicie Państwo dostępu do dokumentacji swojej firmy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.