Nie tylko biuro rachunkowe

Pomagamy w wyborze najlepszej formy prawnej / otwieramy spółko z o.o. ...

Tradycyjna księgowość potrzebna jest dla urzędów skarbowych a dla przedsiębiorców potrzebne jest wsparcie merytoryczne, księgowość online, dedykowany księgowy, który oferuje pomoc i pewność, że ktoś pomyśli na czas o jego biznesie w warunkach ciągłych zmian gospodarczych i podatkowych.

Oczywiście musimy płacić podatki, ale czy nie jest prościej wiedzieć, jaki podatek zapłacić w każdym miesiącu roku zanim on się rozpocznie? Proste rozwiązania są wciąż skuteczne i dają długi kredyt podatkowy.

Chcesz udzielić pożyczki lub dać darowiznę, sprzedać samochód, skonsultuj się z nami wcześniej zanim to zrobisz, aby mieć pewność, że nie będzie to dla Ciebie kosztowne.

Zachęcamy do prowadzenia analiz w firmie, możemy odpowiednio dostosować plan kont, aby uzyskać szczegółowe analizy, zbadać opłacalność pracowników, sprzedawanych produktów, ustalić wysokość marży.

Jeśli potrzebujesz optymalizacji podatkowej, porady podatkowej umów spotkanie z naszym doradcą podatkowym.

Poszukujesz pracownika, partnera w biznesie, kredytu, leasingu? Powiedz nam o tym a my poszukamy rozwiązania dla Ciebie. Pracujemy z przedsiębiorcami od kilkunastu lat wiemy, czego potrzebują, bo potrafimy ich słuchać.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.