Jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał

Seneka

Biuro rachunkowe SUPPORT
usługi księgowe i kadrowe Bytom

Chcesz znaleźć biuro księgowe, które stawia na nowoczesne technologie i indywidualne podejście do klienta? Wybierz Biuro Rachunkowe z Poznania, które oferuje zdalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla klientów z Bytomia oraz innych miast w Polsce. W naszym zespole pracują także doświadczeni doradcy: finansowy i podatkowy, dzięki czemu wspieramy naszych klientów kompleksowo, w każdym aspekcie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze biuro rachunkowe współpracuje zarówno z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółkami prawa handlowego czy fundacjami z Bytomia. Poznaj naszą ofertę już dziś i wybierz księgowość bez błędów i nadmiernych kosztów.

Bogata oferta usług księgowych w SUPPORT Biurze Rachunkowym

Obawiasz się samodzielnego prowadzenia księgowości w swojej firmie? Nic dziwnego! Możesz jednak zlecić usługi księgowe profesjonalistom, stawiając na opłacalny outsourcing księgowości. Wówczas usługi księgowe świadczy zewnętrzne biuro rachunkowe, a Ty:

 • oszczędzisz czas i pieniądze,
 • skupisz się na głównym przedmiocie działalności,
 • nie będziesz obawiał się grzywien i konsekwencji ewentualnych błędów w rozliczeniach.

Oferta kierowana przez nasze biuro rachunkowe do firm z Bytomia obejmuje:

 • pełną księgowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • księgowość uproszczoną (Karta Podatkowa, ryczałt ewidencjonowany, Księga Przychodów i Rozchodów),
 • sporządzanie deklaracji i ewidencji,
 • Tax Compliance,
 • zdalny nadzór księgowy oraz zdalne zastępstwo personelu finansowo-księgowego,
 • tworzenie analiz i sprawozdań finansowych,
 • przeprowadzanie audytów podatkowych oceniających poprawność rozliczeń podatkowych,
 • reprezentację klientów w kontaktach z Urzędem Skarbowym w Bytomiu.
Usługi księgowe Bytom

Z SUPPORT Biurem Rachunkowym dokumenty pracowników będziesz mieć pod kontrolą!

Chcesz zatrudnić pracownika, ale obawiasz się związanych z tym obowiązków i prowadzenia dokumentacji? Niepotrzebnie! Decydując się na kadry i płace prowadzone przez nasze biuro rachunkowe, możesz wiele zyskać. Jakie usługi kadrowe obejmuje współpraca z firmami z Bytomia? Między innymi:

 • sporządzenia umów o współpracy (o dzieło i zlecenia) oraz o pracę,
 • rejestrowanie pracowników w ZUS, ich wyrejestrowywanie i aktualizowanie danych,
 • obliczanie wysokości zobowiązań publicznoprawnych związanych z zatrudnieniem (składki ZUS i chorobowe),
 • ewidencjonowanie nieobecności pracowników i związanych z nimi uprawnień,
 • pilnowanie ważnych terminów 0 szkoleń BHP i badań lekarskich dopuszczających do pracy (nasze biuro księgowe oferuje specjalny system powiadomień mailowych kierowanych do pracownika i pracodawcy),
 • prowadzenie akt osobowych pracowników online (dzięki temu skraca się okres ich przechowywania z 50 do 10 lat),
 • sporządzanie listy płac, zaświadczeń o zatrudnieniu i uzyskiwanych zarobkach, a także świadectw pracy,
 • obliczanie wysokości wynagrodzeń pracowników,
 • reprezentację klienta w relacjach z Państwową Inspekcją Pracy.
Kadry i płace Bytom

Rozwój działalności z SUPPORT Biurem Rachunkowym - nasz wspólny sukces

Szukasz wsparcia w procesie pozyskiwania kapitału? Nie wiesz, jak ubiegać się o dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej w Bytomiu? Postaw na wsparcie doradcy finansowego, którego ma w swoim zespole nasze biuro rachunkowe. Dzięki niemu poznasz najlepsze oferty kredytowe banków, wypełnisz wszelkie dokumenty i sprawnie przeprowadzisz restrukturyzację spółek czy przedsiębiorstw. Z nami unikniesz problemów - w przypadku łączenia przedsiębiorstw otrzymasz raport due diligence, który oceni, czy proces jest dla Ciebie opłacalny. Jeśli chcesz założyć działalność lub spółkę, również możesz się do nas zgłosić, a z pewnością otrzymasz pomoc.

Doradztwo gospodarcze Bytom

Doradztwo podatkowe - zaufaj profesjonalistom!

Twoja firma nie współpracuje z doradcą podatkowym? Jeśli chcesz mieć pewność, że rozliczenia są wykonywane prawidłowo, doradca podatkowy, którego zatrudnia SUPPORT Biur Rachunkowe, z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości. Przeprowadzi audyt podatkowy, sporządzi opinię, deklarację (VAT, PIT, CIT) oraz zeznanie podatkowe. Co więcej, odpowie na wszelkie pytania związane ze zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego.

Doradca podatkowy Bytom

Profesjonalne i nowoczesne - takie jest SUPPORT Biuro Rachunkowe

Jeśli nie chcesz tracić czasu na spotkania z księgowym ani zatrudniać kadrowej na etacie, outsourcing księgowości oraz kadr i płac jest skrojony na miarę Twoich potrzeb. Nasze biuro rachunkowe sprawi, że oszczędzisz zarówno pieniądze, jak i czas. Naszym klientom z Bytomia oferujemy wygodne usługi księgowe online. Każda ze współpracujących z nami firm ma utworzone indywidualne konto w specjalnym panelu i tam umieszcza zeskanowane dokumenty. W ten sposób zarówno klient, jak i księgowy ma do nich stały dostęp. Nie ma potrzeby umawiania indywidualnych spotkań ani wysyłania dokumentacji tradycyjną pocztą. W pracy stosujemy nowoczesne programy księgowe ułatwiające rozliczenia, zapewniamy także ubezpieczenie. Zapraszamy do kontaktu!

 

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, dopasujemy ofertę do Ciebie.

Obsługa księgowa w całej Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.