Jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał

Seneka

Biuro rachunkowe SUPPORT
usługi księgowe i kadrowe Gdańsk

Doświadczona i rzetelna księgowa to skarb! Gdzie ją znaleźć? Wystarczy wybrać SUPPORT Biuro Rachunkowe dla przedsiębiorców z Gdańska, które oferuje zarówno usługi księgowe, jak i doradztwo podatkowe, gospodarcze i finansowe. Kompleksowe wsparcie, które proponujemy jako biuro księgowe firmom z Gdańska, sprawia, że ich właściciele mogą w pełni skupić się na rozwoju. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykwalifikowanej kadrowej, czy doradcy podatkowego, SUPPORT Biuro Rachunkowe zapewni Ci usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj, podatki, księgowość i sposoby finansowania przedsiębiorstw nie mają przed nami tajemnic!

Usługi księgowe dla spółek i firm jednoosobowych z Gdańska

Chcesz znaleźć specjalistów proponujących usługi księgowe dla podmiotów z Gdańska? Dotychczasowe biuro rachunkowe nie spełniło Twoich oczekiwań? Postaw na zdalną księgowość, którą proponuje biuro księgowe SUPPORT. Jak wygląda współpraca z nami? Przesyłasz nam dokumenty online, z pomocą panelu dostępnego przez internet, w którym zakładasz indywidualne konto. Nie musisz chodzić na pocztę ani drukować dokumentów, wprowadzasz je jedynie do systemu i gotowe! Na podstawie uzyskanych danych nasze biuro rachunkowe w Poznaniu:

 • prowadzi pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów,
 • wypełnia i składa deklaracje oraz zeznania podatkowe,
 • sporządza sprawozdania finansowe,
 • wykonuje nadzór księgowy nad pracownikami Twojej firmy,
 • zapewnia zdalne zastępstwo personelu finansowo-księgowego.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wszelkie deklaracje zostały złożone w terminie, zainwestuj we współpracę razem z nami. Dopilnujemy, żebyś rozliczył się z Urzędem Skarbowym we wskazanym czasie, i wyjaśnimy zawiłości przepisów podatkowych. Twoimi sprawami będzie zajmował się dedykowany księgowy, który pozna specyfikę Twojej firmy z Gdańska i dzięki temu będzie stale monitorował bieżące sprawy.

Usługi księgowe Gdańsk

Kadry i płace tylko w SUPPORT

Nie zatrudniłeś jeszcze kadrowej na etacie? Oferowany przez SUPPORT Biuro Rachunkowe outsourcing kadr i płac sprawia, że wcale nie musisz tworzyć dodatkowego stanowiska! Wystarczy, że skorzystasz z usług zapewnianych przez biuro księgowe dla firm z Gdańska. Obsługa kadrowo-płacowa to przede wszystkim:

 • konstruowanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych: o dzieło i zlecenie,
 • obliczanie wymiaru urlopu dla poszczególnych pracowników i terminów wypowiedzenia,
 • prowadzenie akt osobowych pracowników,
 • obliczanie wynagrodzeń za dany miesiąc,
 • ewidencja nieobecności pracowników (zwolnień lekarskich, urlopów na żądanie),
 • zgłaszanie pracowników do ubezpieczenia w ZUS i aktualizacja dokumentacji w tym zakresie,
 • wystawianie zaświadczeń i dokumentów (np. świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i uzyskiwanych dochodach).

Usługi kadrowe to rzetelność i profesjonalizm - zatrudnieni przez biuro rachunkowe księgowi na bieżąco aktualizują swoją wiedzę, dzięki czemu masz pewność, że działasz zgodnie z przepisami.

Kadry i płace Gdańsk

Profesjonalne doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców z Gdańska

Podział spółek lub ich połączenie to długotrwałe procesy, które wymagają wiedzy prawnej i podatkowej. Jeśli zatem chcesz założyć i zarejestrować spółkę lub dokonać jej restrukturyzacji, zgłoś się do nas. SUPPORT Biuro Rachunkowe oferuje bowiem nie tylko usługi księgowe na najwyższym poziomie, ale także doradztwo gospodarcze, w ramach którego wspiera przedsiębiorców z Gdańska. Oferujemy także rzetelny raport due diligence oceniający opłacalność łączenia przedsiębiorstw oraz zakładanie spółek, również przez internet.

Doradztwo gospodarcze Gdańsk

Jak inwestować pieniądze, czyli doradztwo finansowe dla firm z Gdańska

SUPPORT Biuro Rachunkowe zatrudnia także doradcę finansowego, który wspiera przedsiębiorców w procesie inwestycji. Z naszym wsparciem znajdziesz inwestorów, jak i partnerów biznesowych, a także weźmiesz kredyt firmowy z funduszy krajowych lub unijnych na najkorzystniejszych warunkach. Chcesz ubiegać się o dotację lub dofinansowanie w Gdańsku? Oferując współpracę z bankami oraz pomoc w pozyskiwaniu kapitału, zapewniamy kompleksowe wsparcie. Przekonaj się, że nasze biuro księgowe to Twój partner na drodze do firmowego sukcesu na rynku w Gdańsku!

Doradca podatkowy Gdańsk

Doradztwo podatkowe, czyli jak zrozumieć zawiłe przepisy?

Usługi księgowe to nie wszystko! Naszym Klientom z Gdańska proponujemy także doradztwo podatkowe, w ramach którego wyjaśniamy zawiłe przepisy i pomagamy je stosować. Decydując się na nasze usługi, zyskujesz dedykowanego doradcę podatkowego, który:

 • opracuje indywidualne warunki optymalizacji podatkowej,
 • pomoże wybrać najlepszą formę opodatkowania,
 • wypełni deklarację oraz zeznanie podatkowe, a także sporządzi opinię podatkową,
 • przeprowadzi audyt podatkowy.

Niezależnie od tego, z jakim problemem się do nas zgłosisz, SUPPORT Biuro Rachunkowe zapewni Ci fachowe wsparcie doświadczonych specjalistów, księgowych i doradców podatkowych. Dzięki nam oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Zapraszamy do kontaktu!

 

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, dopasujemy ofertę do Ciebie.

Obsługa księgowa w całej Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.