Jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał

Seneka

Biuro rachunkowe SUPPORT
usługi księgowe i kadrowe Gliwice

Jak znaleźć najlepsze biuro rachunkowe dla firm z Gliwic? Można go poszukać online i wybrać SUPPORT Biuro Rachunkowe w Poznaniu, które oferuje kompleksowe usługi księgowe dla firm z całej Polski, w tym także z Gliwic. Wszystko dzięki specjalnemu panelowi, dzięki któremu można kontaktować się z dedykowanym księgowym i przesyłać mu potrzebne dokumenty bez opuszczania siedziby firmy. W ramach współpracy nasze biuro księgowe oferuje także wsparcie doradcy finansowego oraz podatkowego, którzy podpowiedzą, jak założyć działalność gospodarczą i postawić na korzystne rozwiązania podatkowe.

Profesjonalne usługi księgowe dla przedsiębiorców z Gliwic

Nie musisz samodzielnie zajmować się księgowością ani tworzyć kolejnego etatu i zatrudniać księgowej. W zamian warto zainwestować w outsourcing księgowości. Są to usługi księgowe oferowane przez zewnętrzne biuro rachunkowe, które okazują się wyjątkowo korzystne pod względem finansowym. Biuro księgowe SUPPORT proponuje usługi księgowe, które obejmują przede wszystkim:

 • pełną księgowość (prowadzenie ksiąg rachunkowych),
 • uproszczoną księgowość (Księga Przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, Karta Podatkowa),
 • zdalne zastępstwo personelu finansowo-księgowego,
 • zdalny nadzór księgowy,
 • Tax Compliance,
 • sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych,
 • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych (PIT, CIT, VAT),
 • sporządzanie różnego rodzaju ewidencji i rejestrów.

Obsługa księgowa, którą oferuje online nasze biuro rachunkowe dla firm z Gliwic, zapewnia nie tylko prawidłowość rozliczeń, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz opuszczać siedziby firmy w Gliwicach, by przesłać nam dokumenty - wystarczy, że wprowadzisz je do specjalnego panelu klienta. Dedykowany księgowy, który dobrze zna Twoje przedsiębiorstwo, również zyska do nich szybki dostęp, dzięki czemu oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na indywidualne spotkania.

Usługi księgowe Gliwice

Kadry i płace z biurem księgowym SUPPORT

Nasze biuro rachunkowe oferuje nie tylko księgowość, ale także outsourcing kadr i płac, który przynosi współpracującym z nami przedsiębiorcom wiele korzyści. Księgowość prowadzona przez zewnętrzne biuro to niższe koszty i więcej czasu na rozwijanie działalności operacyjnej - z nami nie musisz poznawać tajników przepisów podatkowych. Co obejmują kadry i płace w naszym biurze księgowym? Między innymi:

 • możliwość korzystania z elektronicznych akt osobowych (i skrócenie okresu ich przechowywania z 50 do 10 lat),
 • opcję korzystania z powiadomień mailowych przypominających o ważnych terminach (np. wykonania okresowych badań lekarskich przez pracowników),
 • pomoc w sporządzaniu umów o pracę oraz o dzieło i zlecenia,
 • rozliczanie nieobecności pracowników związanych z urlopami i zwolnieniami lekarskimi,
 • rejestrację pracowników w ZUS, aktualizację danych i wyrejestrowywanie,
 • obliczanie wysokości wynagrodzeń oraz składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy,
 • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu, uzyskiwanych dochodach i innych dokumentów
 • pośredniczenie w kontaktach z Państwową Inspekcją Pracy,
 • obliczanie wymiaru urlopu dla poszczególnych pracowników.
Kadry i płace Gliwice

Doradztwo gospodarcze i finansowe - wsparcie w zakładaniu działalności gospodarczej

Chcesz założyć działalność gospodarczą w Gliwicach? A może szukasz środków na inwestycję? W każdej sytuacji pomoże Ci doradca finansowy, z którym współpracuje nasze biuro rachunkowe. Dzięki niemu:

 • otrzymasz raport due diligence oceniający opłacalność łączenia przedsiębiorstw (pod względem finansowym, prawnym, organizacyjnym i innymi),
 • zaplanujesz inwestycję na podstawie posiadanych środków finansowych i korzystnych kredytów oraz dofinansowań,
 • zyskasz wsparcie w procesie zakładania działalności gospodarczej oraz rejestracji spółek.
Doradztwo gospodarcze Gliwice

Doradztwo podatkowe dla każdej firmy z Gliwic

Przepisy podatkowe często się zmieniają, dlatego potrzebujesz doradcy podatkowego dla Twojej firmy w Gliwicach. Specjalista przeprowadzi audyt podatkowy i oceni prawidłowość rozliczeń w Twojej firmie, rozwieje Twoje wątpliwości w zakresie interpretacji przepisów podatkowych, wesprze w kontaktach z Urzędem Skarbowym. Decydując się na taką współpracę, zyskasz pewność, że działasz zgodnie z prawem, nie narażając się w ten sposób na kary czy grzywny. Wykwalifikowany doradca podatkowy sporządzi opinię, deklarację i zeznanie podatkowe, a także opracuje indywidualne warunki optymalizacji podatkowej dla Twojej firmy czy spółki.

Doradca podatkowy Gliwice

Oszczędzaj razem z SUPPORT Biurem Rachunkowym

Wspieramy zarówno spółki prawa handlowego, jak i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą w Gliwicach. Jako nowoczesne biuro rachunkowe proponujemy innowacyjne metody współpracy. Utrzymujemy stały kontakt z Klientami, dbamy o terminowość i prawidłowość rozliczeń. Wspieramy przedsiębiorców w codziennych działaniach, dzięki czemu firmy mogą się skupić na rozwoju w swojej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych usługami księgowymi, outsourcingiem kadr i płac oraz wsparciem doradcy finansowego, a także podatkowego.

 

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, dopasujemy ofertę do Ciebie.

Obsługa księgowa w całej Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.