Jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał

Seneka

Biuro rachunkowe SUPPORT
usługi księgowe i kadrowe Kraków

Chcesz znaleźć rzetelne i profesjonalne biuro rachunkowe dla firm z Krakowa, które oferuje usługi księgowe, kadrowo-płacowe, a także doradztwo finansowe, gospodarcze i podatkowe? Postaw na doświadczenie fachowców pracujących w SUPPORT - biurze rachunkowym z Poznania, które oferuje zdalną księgowość dla przedsiębiorców z całej Polski. Przekonaj się, że SUPPORT - Biuro Rachunkowe w Poznaniu pozwoli Ci oszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Zaufaj SUPPORT, kompleksowe usługi księgowe dla firm z Krakowa

Nie masz niezbędnej wiedzy ani czasu na samodzielne prowadzenie księgowości? Nie chcesz zatrudniać księgowej na etacie? Mamy dla Ciebie kompromisowe rozwiązanie - to usługi księgowe świadczone przez zewnętrzną firmę, czyli SUPPORT - biuro księgowe, które oferuje zdalne wsparcie dla Klientów z całej Polski, w tym z Krakowa. Outsourcing księgowości z naszym wsparciem obejmuje:

 • prowadzenie ryczałtu, pełnej księgowości lub Księgi Przychodów i Rozchodów,
 • nadzór księgowy,
 • tax compliance,
 • zdalne zastępstwo personelu finansowo-księgowego,
 • sporządzanie sprawozdań finansowych.

Obsługujemy zarówno podmioty prowadzące działalność w formie spółek, jak i firmy jednoosobowe, które dopiero wkraczają na rynek. Niezależnie od tego, czy Twoja księgowość obejmuje kilka czy też kilkaset faktur miesięcznie, możesz mieć pewność, że stawiając na SUPPORT Biuro Rachunkowe, zyskujesz rzetelnego i doświadczonego księgowego.

Usługi księgowe Kraków

Profesjonalna obsługa kadrowa dla firm z Krakowa

Zatrudnienie kadrowej to spore koszty. Wiemy o tym w SUPPORT, dlatego naszym Klientom z Krakowa proponujemy ograniczenie wydatków i inwestycję w outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe proponowane przez SUPPORT Biuro Rachunkowe to także kadry i płace, w ramach których proponujemy:

 • sporządzenie umów: o pracę oraz zlecenia i o dzieło,
 • pilnowanie istotnych terminów (szkolenia BHP, terminy badań lekarskich),
 • prowadzenie akt osobowych pracowników,
 • obliczanie: wymiaru urlopu, terminów wypowiedzenia,
 • rejestrowanie pracowników w ZUS, ich wyrejestrowywanie oraz kompletowanie dokumentacji,
 • kontaktowanie się z Państwową Inspekcją Pracy, przesyłanie dokumentów oraz udzielanie wyjaśnień,
 • wystawianie dokumentów: zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, a także świadectw pracy,
 • rozliczanie i ewidencję nieobecności pracowników i związanych z tym uprawnień (wysokość wynagrodzenia za okres absencji itp.).
Kadry i płace Kraków

Doradztwo gospodarcze - rozwijaj swoją firmę w Krakowie razem z SUPPORT

Zamierzasz połączyć spółki, ale nie wiesz, jak to zrobić i zastanawiasz się, czy warto? Współpracującym z nami firmom z Krakowa proponujemy pomoc zarówno w:

 • zakładaniu i rejestracji spółek, także przez internet,
 • restrukturyzacji podmiotów: łączeniu, wydzielaniu lub dzieleniu spółek (w tym raport due diligence).

Wybierając usługi księgowe i doradztwo gospodarcze świadczone przez SUPPORT - Biuro Rachunkowe dla przedsiębiorców z Krakowa, masz pewność, że restrukturyzacja przedsiębiorstw przyniesie Ci wymierne korzyści, a nie straty.

Doradztwo gospodarcze Kraków

Doradztwo finansowe online dla Klientów z Krakowa

Szukasz środków na otwarcie lub rozwój własnej działalności gospodarczej? Chcesz wziąć firmowy kredyt w Krakowie na preferencyjnych warunkach? A może zależy Ci, by znaleźć przedsiębiorców, którzy chcieliby Ci pomóc? Zdecyduj się na wsparcie proponowane przez nasze biuro księgowe. W ramach finansowania przedsiębiorstw zapewniamy:

 • pozyskiwanie kapitału z zewnątrz,
 • współpracę z bankami na korzystnych zasadach.

Dzięki pomocy doradcy finansowego wiele firm rozwinęło skrzydła. I Ty możesz pójść w ich ślady!

Doradca podatkowy Kraków

Doradca podatkowy - Twój partner na drodze do sukcesu

Szukasz doświadczonego doradcy podatkowego, który:

 • pomoże Ci w kontaktach z Urzędem Skarbowym,
 • wybierze najbardziej opłacalną formę opodatkowania,
 • sporządzi deklarację podatkową lub zeznanie podatkowe i wyśle je do właściwego Urzędu Skarbowego w Krakowie,
 • przeprowadzi audyt podatkowy,
 • wyjaśni, jak rozumieć i stosować przepisy podatkowe?

Postaw na doradztwo podatkowe dla firm z Krakowa, które oferują księgowi i doradcy podatkowi zatrudnieni przez SUPPORT Biuro Rachunkowe. Księgowość i podatki nie mają przed nami tajemnic - i Ty skorzystaj z naszej rozległej wiedzy!

Zdalne usługi księgowe i doradztwo podatkowe - Twój klucz do sukcesu

Jeśli chcesz odnieść sukces na konkurencyjnym rynku, powinieneś w pełni skupić się na głównym profilu swojej działalności. Dlatego właśnie warto zainwestować w outsourcing księgowości oraz kadr i płac, a także inne usługi zapewniane przez SUPPORT Biuro Rachunkowe. Zdalna współpraca to nie tylko niewielkie koszty, ale i wygoda - wszelkie dokumenty możesz przesyłać za pomocą specjalnego panelu dostępnego online, bez konieczności wizyt na poczcie. Na oszczędność pieniędzy pozwalają także niższe ceny naszych usług od tych proponowanych przez księgowych z Krakowa. Chcesz zacząć działalność na własny rachunek, ale księgowość spędza Ci sen z powiek? Wybierz nasze biuro rachunkowe, a nie będziesz musiał się o nic martwić.

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, dopasujemy ofertę do Ciebie.

Obsługa księgowa w całej Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.