Jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał

Seneka

Biuro rachunkowe SUPPORT
usługi księgowe i kadrowe Poznań

Wykwalifikowany księgowy to skarb! Wiedzą o tym firmy, które zdecydowały się na wsparcie oferowane przez SUPPORT Biuro Rachunkowe z Poznania. I Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, decydując się na usługi księgowe prowadzone przez profesjonalistów. Nasi doradcy podatkowi, księgowi i biegli rewidenci dysponują uprawnieniami księgowymi potwierdzonymi stosownymi certyfikatami, a także wieloletnim doświadczeniem. Dlatego też księgowość dla firm prowadzą rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Chcesz postawić na outsourcing księgowości? Zgłoś się do nas! Jako biuro księgowe wspieramy zarówno jednoosobowe firmy z Poznania, jak i wielooddziałowe spółki, które zobowiązane są do prowadzenia pełnej księgowości.

Kompleksowa, rzetelna i profesjonalna obsługa księgowa dla firm z Poznania

Księgowość, ze względu na zmienne i skomplikowane przepisy, wymaga nie tylko doświadczenia, ale także na bieżąco aktualizowanej wiedzy. Warto zatem postawić na usługi księgowe proponowane przez SUPPORT Biuro Rachunkowe w Poznaniu. Współpraca z naszymi księgowymi obejmuje:

 • pełną księgowość,
 • prowadzenie ryczałtu, ewidencji przychodów oraz Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów,
 • tworzenie sprawozdań finansowych,
 • outsourcing księgowości,
 • Tax Compliance,
 • zdalny nadzór księgowy i zastępstwo personelu finansowo-księgowego.

Księgowość prowadzona przez zewnętrzną firmę, biuro rachunkowe z Poznania, pozwala zarówno na oszczędność czasu, jak i pieniędzy. Wybierając outsourcing księgowości, nie musisz przeprowadzać rekrutacji na stanowisko księgowej, tworzyć kolejnego etatu i opłacać składek na ubezpieczenie społeczne i chorobowe pracownika.

Usługi księgowe Poznań

Kadry i płace to czarna magia? Postaw na biuro księgowe z Poznania!

Chcesz zatrudnić pracownika, ale obawiasz się zbyt dużej ilości formalności? Specjaliści zatrudnieni przez nasze biuro księgowe z Poznania pomogą Ci stworzyć potrzebną dokumentację i archiwizować ją. W ramach współpracy nasze biuro rachunkowe proponuje:

 • konstruowanie umów o pracę, o dzieło i zlecenia,
 • prowadzenie akt osobowych pracowników,
 • wystawianie potrzebnych dokumentów (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu czy uzyskiwanych dochodach),
 • ustalanie wymiaru urlopu dla poszczególnych osób,
 • ewidencjonowanie nieobecności pracowników i związanych z nimi uprawnień (obliczanie wysokości wynagrodzenia za okres zwolnienia chorobowego, obliczanie składek na ubezpieczenie),
 • rejestrację pracowników w ZUS, ich wyrejestrowywanie i dokonywanie zmian w dokumentacji,
 • sporządzenie deklaracji PIT,
 • pośrednictwo w kontaktach z Państwową Inspekcją Pracy.

Outsourcing kadr i płac to opłacalne rozwiązanie zarówno dla małych firm, jak i przedsiębiorców zatrudniających wiele osób. Pozwala oszczędzić pieniądze i zainwestować je, na przykład w rozwój działalności.

Kadry i płace Poznań

Dowiedz się, jak rozwinąć skrzydła z SUPPORT Biurem Rachunkowym!

SUPPORT Biuro Rachunkowe w Poznaniu oferuje nie tylko usługi księgowe. Nasz doradca finansowy wspiera także przedsiębiorców w pozyskiwaniu kapitału na inwestycje i w poszukiwaniu partnerów biznesowych. Dzięki temu dana firma może poszerzyć profil działalności, powiększyć park maszynowy lub zwiększyć swoje dochody dzięki nowym Klientom. Jako biuro księgowe proponujemy także współpracę z bankami, dzięki której nasi Klienci mogą pozyskać kredyt na preferencyjnych warunkach i zapoznać się z wieloma ofertami. Doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców z Poznania to także:

 • due diligence, czyli specjalny raport oceniający opłacalność łączenia przedsiębiorstw,
 • rejestracja spółek, także przez internet, oraz ich restrukturyzację,
 • planowanie inwestycji.
Doradztwo gospodarcze Poznań

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z doradcą podatkowym

Masz wątpliwości, jaką formę opodatkowania wybrać dla swojej firmy? Nie wiesz, jak sporządzić deklarację podatkową? Doradca podatkowy, z którym współpracuje SUPPORT Biuro Rachunkowe w Poznaniu, rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na pojawiające się pytania. Sporządzi także opinię podatkową, deklarację czy rozliczenie. W celu weryfikacji dokonywanych rozliczeń warto również zdecydować się na audyt podatkowy, który pozwoli znaleźć ewentualne błędy i dokonać ich korekty.

Doradca podatkowy Poznań

Biuro rachunkowe online dla Klientów z Poznania

Prowadzisz firmę w Poznaniu, ale nie masz czasu na spotkania z księgowym? Nasze biuro księgowe wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, oferując współpracę zdalną, za pomocą specjalnego panelu dostępnego online. Nie musisz przesyłać nam dokumentów w formie papierowej, wystarczy, że wprowadzisz je do systemu, na swoje indywidualne konto, a wówczas my również uzyskamy do nich zdalny dostęp. Jeśli zatem chcesz, by księgowość w Twojej firmie nie zabierała Ci czasu, a jednocześnie była prowadzona rzetelnie, postaw na SUPPORT Biuro Rachunkowe. Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe doceniło już wielu przedsiębiorców, i Ty możesz do nich dołączyć!

 

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, dopasujemy ofertę do Ciebie.

Obsługa księgowa w całej Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.