Połączenie sił to początek

Henry Ford

SUPPORT Biuro rachunkowe

Gubisz się w gąszczu przepisów prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej? Biuro księgowe SUPPORT z Poznania i zatrudnieni w nim specjaliści z zakresu księgowości oraz współpracujący z biurem doradcy podatkowi rozwiążą Twoje problemy!

Kancelaria doradztwa podatkowego

Nasze biuro rachunkowe w Suchym Lesie ma w swoim zespole  doradcę podatkowego, który udzieli niezbędnego wsparcia w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania. Wspólnie z nim założysz spółkę bądź jednoosobową działalność gospodarczą przez Internet niezależnie od tego, czy Twoja firma działa w Poznaniu, czy gdziekolwiek indziej!

Doradca – IT

Chcesz zorganizować szkolenie dla Twoich księgowych? A może zależy Ci na skorzystaniu z usprawnień w zakresie księgowości, które oferują systemy informatyczne? W każdym z tych obszarów niezbędnego wsparcia udzieli Ci doradca - IT zatrudniany przez biuro rachunkowe SUPPORT.

Wsparcie profesjonalistów

Siła w zespole

SUPPORT to grupa ludzi dbających o sprawy finansowe, słuchająca potrzeb swoich klientów, pracująca razem z klientem na jego sukces.

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, dopasujemy ofertę do Ciebie.

Certyfikaty i szkolenia

Referencje

Obsługa księgowa w całej Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.