Jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał

Seneka

Choć na początku pracy na własny rachunek może wydawać się, że księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej to nic skomplikowanego, w praktyce zazwyczaj okazuje się, że jednak samodzielnie nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z natłokiem księgowych i podatkowych obowiązków. Są jednak specjaliści, którym prowadzenie księgowości firmy jednoosobowej nie sprawia żadnych problemów - takich ma w swoim zespole Biuro Rachunkowe SUPPORT z siedzibą w Suchym Lesie, dlatego oferuje profesjonalne wsparcie w korzystnej cenie dla klientów z Poznania i każdego innego miasta w Polsce.

Oferta księgowości dla działalności jednoosobowej

Księgowość firm jednoosobowych obejmuje zazwyczaj uproszczone formy opodatkowania, takie jak prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów bądź ryczałtu ewidencjonowanego przeznaczonego dla pewnych typów działalności zawodowej. Dodatkowo osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą są zobowiązane do ewidencjonowania rozliczeń z tytułu VAT, środków trwałych, wyposażenia, jeśli jego wartość przewyższa kwotę 1500 złotych, a także do składania deklaracji podatkowych w z góry określonych terminach. Nie masz czasu ani ochoty, by zagłębiać się w treść przepisów prawnych? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie obsługa firm jednoosobowych z Poznania i nie tylko oferowana przez Biuro Rachunkowe SUPPORT. Wśród naszych usług obejmujących księgowość firm jednoosobowych znajdują się:

Księgowość jednoosobowej działalności - obsługa kadrowa

Chociaż w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej pracujemy na własny rachunek, nie zatrudniając innych osób, to jednak mimo wszystko może być nam potrzebna osoba, która za nas zajmie się odprowadzaniem składek ZUS czy przygotowywaniem koniecznych umów o dzieło czy zlecenia podpisywanych ze współpracującymi firmami. Dlaczego warto współpracować właśnie z SUPPORT z Poznania? Ponieważ rachunkowość, podatki, finanse i księgowość nie mają przed nami tajemnic - dzięki licznym szkoleniom posiadamy aktualną wiedzę z zakresu księgowości jednoosobowej działalności.

Doradztwo gospodarcze i finansowe dla jednoosobowej działalności z SUPPORT

Chciałbyś założyć firmę, ale nie wiesz, jak to zrobić, lub nie masz wystarczającej ilości środków? Biuro Rachunkowe SUPPORT wraz ze swoim zespołem pomoże Ci na każdym etapie prowadzenia własnej firmy - wspólnie wypełnimy wniosek do CEIDG, by zarejestrować działalność, dobierzemy dopasowane do charakteru usług numery Polskiej Klasyfikacji Działalności. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiaj coraz więcej osób chce być samym sobie sterem, żeglarzem i okrętem, dlatego wspieramy w samozatrudnieniu każdego, komu potrzebna jest fachowa wiedza z zakresu prawa, ekonomii, finansów czy marketingu. Bo księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej to dopiero początek listy naszych usług. Z naszą pomocą nie tylko założysz firmę bez zbędnego stresu, ale także dowiesz się, gdzie możesz ubiegać się o korzystne dofinansowanie lub kredyt na inwestycje.

Obsługa firm jednoosobowych w biurze rachunkowym SUPPORT - co zyskasz?

Decydując się na prowadzenie księgowości firmy jednoosobowej przez Biuro Rachunkowe SUPPORT z Suchego Lasu koło Poznania, stawiasz na fachową wiedzę, nowoczesne rozwiązania oraz profesjonalne podejście do biznesu. Co zyskasz, jeśli wybierzesz księgowość jednoosobowej działalności w ramach usług outsourcingowych?

  • oszczędność czasu,
  • opiekę dedykowanego księgowego zaznajomionego z Twoimi sprawami,
  • profesjonalną reprezentację przed Urzędem Skarbowym i ZUS,
  • wsparcie online dzięki zastosowaniu specjalnego panelu dostępnego dla klientów przez Internet, dzięki któremu można przesyłać konieczne dokumenty bez wychodzenia z domu,
  • gwarancję bezpieczeństwa i terminowości w zakresie obliczania wysokości składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowych,
  • możliwość skupienia uwagi na głównym przedmiocie działalności.

Doradztwo podatkowe dla firm jednoosobowych z Poznania

Obsługa firm jednoosobowych z Biurem Rachunkowym SUPPORT z siedzibą pod Poznaniem to nie tylko księgowość, ale także doradztwo podatkowe. Nie wiesz, jaka forma opodatkowania będzie najbardziej optymalna dla rodzaju Twojej działalności? Wspólnie zdecydujemy, czy postawić na:

  • opodatkowanie na zasadach ogólnych,
  • opodatkowanie podatkiem liniowym,
  • ryczałt od przychodów ewidencjonowanych,
  • kartę podatkową.

Wybierając księgowość jednoosobowej działalności z doradcą podatkowym z naszego zespołu, zyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa. Nie będziesz musiał pamiętać o terminach składania deklaracji podatkowych czy samodzielnym ewidencjonowaniu przychodów i wydatków. Jeśli będziesz chciał przekształcić jednoosobową działalność w spółkę, również otrzymasz fachowe wsparcie przy spełnianiu prawnych formalności.

Księgowość jednoosobowej działalności gospodarczej bez realnego wsparcia może przyprawiać o ból głowy. Jeśli jednak nie chcesz zostać sam na trudnej drodze do sukcesu w prowadzeniu własnej firmy, eksperci z Biura Rachunkowego SUPPORT już dziś mogą stać się Twoimi zaufanymi przewodnikami w kwestiach finansowych, podatkowych i prawnych. Cennik dopasowujemy indywidualnie do zakresu oczekiwanych usług, ponieważ zależy nam na Twoim komforcie i poczuciu bezpieczeństwa w biznesie.

Zapraszamy do kontaktu firmy jednoosobowe, które chcą, by ich księgowość poprowadził profesjonalista!

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, a My dopasujemy dla Ciebie ofertę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.