Jeśli wiesz dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał

Seneka

Kompleksowa, rzetelna, terminowa - taka jest księgowość spółek oferowana przez Biuro Rachunkowe SUPPORT z Suchego Lasu wspierające przedsiębiorców z Poznania i nie tylko. Obsługa księgowa, obsługa kadrowa, doradztwo podatkowe - to dziedziny, w których się specjalizujemy i w których jesteśmy w stanie Ci pomóc nawet wówczas, gdy mieszkasz na drugim końcu Polski. Wszystko dzięki panelowi klienta dostępnemu online. Daj sobie pomóc, poczuj, że masz wsparcie w biznesie z zespołem SUPPORT z Poznania.

Obsługa spółek osobowych i kapitałowych

W naszym zespole pracują specjaliści, dla których podatki, finanse i rachunkowość nie mają tajemnic. Wiedzę tę wykorzystują, prowadząc księgowość spółek osobowych (jawnej, partnerskiej, komandytowej i komandytowo-akcyjnej) oraz kapitałowych (spółki z o.o. i akcyjnej). Pełna współpraca w biurze rachunkowym SUPPORT obejmuje:

 • prowadzenie ksiąg handlowych,
 • obsługę kadrową,
 • doradztwo finansowe i gospodarcze.

Wspieramy przedsiębiorstwa zarówno na początku funkcjonowania spółki, również na etapie jej tworzenia, jak i później, już w trakcie funkcjonowania na rynku, dobierając dla klienta optymalne rozwiązania w zakresie finansów i pozyskiwania funduszy na inwestycje, form opodatkowania, strategii rozwoju czy ewentualnych przekształceń spółek.

Księgowość spółek - prowadzenie ksiąg handlowych

Księgowość spółek potrafi być skomplikowana, zwłaszcza jeśli dotyczy spółek z o.o., w przypadku których rzetelność, terminowość i fachowa wiedza oraz doświadczenie odgrywają niebagatelne znaczenie. Obsługa spółek z Poznania i innych miast obejmuje między innymi prowadzenie ksiąg handlowych, czyli:

 • ewidencję dokumentów księgowych (księga główna i pomocnicza)
 • prowadzenie rejestru zakupów i sprzedaży VAT oraz innych dzienników i niezbędnych ewidencji,
 • weryfikację prawidłowości wystawianych i otrzymywanych faktur,
 • obliczanie wysokości zobowiązań podatkowych w danym miesiącu, a także sporządzanie deklaracji,
 • bieżącą opiekę dedykowanego księgowego sprawującego nadzór nad całością operacji finansowych spółki,
 • reprezentację spółki w Urzędzie Skarbowym i w trakcie kontroli podatkowej.

Obsługa kadrowo-płacowa spółki z Poznania 

Księgowość spółek oferowana przez specjalistów - doradców podatkowych i księgowych z Biura Rachunkowego SUPPORT koło Poznania, oprócz prowadzenia ksiąg rachunkowych, obejmuje także obsługę kadrową. W ramach jej klient może liczyć na:

 • przygotowanie dokumentacji niezbędnej w procesie nawiązywania stosunku pracy i jego rozwiązywania,
 • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników spółki z ZUS, w tym sporządzanie deklaracji ZUS,
 • sporządzanie listy płac dla pracowników zatrudnionych na etacie i dla osó oferujących swoje usługi w ramach umów zlecenia lub o dzieło,
 • prowadzenie dokumentacji kadrowej zatrudnionych osób.

Obsługa spółek - naszych klientów z Poznania i wielu innych miast - obejmuje także wsparcie doświadczonego doradcy podatkowego, który oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie:

 • optymalizacji podatkowej prowadzonej działalności,
 • reprezentacji naszych klientów przed organami podatkowymi, w tym przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym,
 • sporządzania opinii podatkowych,
 • przeprowadzania audytu podatkowego, czyli weryfikacji dokumentów pod względem prawidłowości rozliczeń z Urzędem Skarbowym,
 • sporządzania wniosków dotyczących wydawania indywidualnych interpretacji podatkowych.

Księgowość spółek to nie wszystko - co jeszcze oferujemy?

Mamy świadomość, że księgowość spółek to jedno z najważniejszych zagadnień, które budzą wątpliwości przedsiębiorców, jednak chcemy dać swoim klientom jeszcze więcej. To dlatego w naszej ofercie znajduje się także doradztwo finansowe i gospodarcze dla spółek, pozwalające zoptymalizować koszty prowadzenia działalności i zaplanować inwestycje, oraz wsparcie w zakresie marketingu. Dzięki temu każda firma zaistnieje w świadomości Twoich potencjalnych klientów.

Nie potrafisz poradzić sobie samodzielnie z ogromem wyzwań, które stawia przed Tobą działalność w ramach samozatrudnienia? Zainwestuj w obsługę prawną i podatkową spółki z doradcą podatkowym i księgowymi z Biura Rachunkowego SUPPORT z siedzibą koło Poznania, a zyskasz spokój i szansę na sukces.

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, a My dopasujemy dla Ciebie ofertę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.