Wspólna praca to sukces

Henry Ford

Optymalizacja kosztów

Wiemy jak obniżyć koszty prowadzenia działalności

Więcej

Księgowość on-line

Wszystkie dane dostępne 24 godziny na dobę dzięki Panelowi SUPPORT

Więcej

Nie tylko biuro rachunkowe

Pomagamy w wyborze najlepszej formy prawnej / otwieramy spółko z o.o. ...

Więcej

Opiekun klienta

Zapewniamy wsparcie opiekuna SUPPORT dopasowanego do potrzeb

Więcej

Doradca – IT

Jednym z naszych autorskich projektów jest wprowadzanie przedsiębiorstw w nową erę informatyzacji i optymalizacji czasu pracy pracowników.

Więcej

WARIANY WSPÓŁPRACY

1. dokumenty księgowe w formie skanu możesz wysyłać do nas mailem lub umieścić na platformie internetowej Taxxo a oryginały przechowywać u siebie.
2. oryginały dokumentów księgowych są przekazywane do zaksięgowania u nas w biurze rachunkowym lub wysyłane za pośrednictwem poczty lub kuriera. Możemy dla Ciebie zamówić kuriera, który odbierze dokumenty z Twojej firmy lub domu.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Podpisujemy umowę współpracy w zakresie powierzenia księgowości oraz pełnomocnictwa do reprezentacji. Dokumenty do zaksięgowania otrzymujemy do 5 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni. Posiadamy ubezpieczenie OC. Szkolimy naszych pracowników ze zmieniających się przepisów podatkowych. Wystawiamy fakturę za nasze usługi zgodnie z umową.

STAŁY DOSTĘP DO KSIĄG

Za pomocą Panelu Klienta macie Państwo stały dostęp do ksiąg, możecie Państwo samodzielnie tworzyć własne raporty, wystawiać faktury sprzedażowe, sprawdzać stan podatków do zapłaty.

WSPARCIE DORADCY FINANSOWEGO

Każdy Klient objęty jest wsparciem doradcy finansowego, dzięki czemu zaoszczędzi czas na poszukiwaniu finansowania działalności, doradca finansowy wraz z księgowym dobierze najlepszy kredyt lub leasing.

OPIEKA I POMOC PRAWNA

Każda firma potrzebuje wsparcia prawnego w mniejszym lub większym zakresie, u nas możesz skorzystać z opieki i pomocy prawnej w ramach oferty realizowanej przez Kancelarię Koksztys. Korzystna oferta abonamentowa zapewni min. kontrole nad Twoimi należnościami, możesz także przekazywać do weryfikacji umowy handlowe z kontrahentami i otrzymywać porady prawne.

DORADCA – IT

Proponujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie pracy na jednej bazie danych z Klientem w czasie rzeczywistym tak aby osoby zarządzające miały stały wgląd w swoje finanse.

USŁUGI NIESTANDARDOWE

Dla naszych Klientów wykonujemy także usługi niestandardowe. W zależności od potrzeb i oczekiwań zarządu możemy przeprowadzić analizę istniejących procesów w obszarze finansów, księgowości i podatków a następnie przedstawić naszą rekomendację usprawniającą organizację. Podejmiemy się także przeszkolenia pracowników administracyjnych i księgowych w zakresie prawidłowego ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, umiejętnego i efektywnego zarządzania czasem pracy.

Doradca podatkowy wskaże występujące w przedsiębiorstwie zagrożenia podatkowe, przedstawi propozycję planowania podatkowego, przeprowadzi audyt ksiąg. Dla zagranicznych przedsiębiorstw proponujemy także usługi polegające na wystawiania faktur czy wstępnym wprowadzaniu płatności bankowych.

Jak wygląda współpraca ?

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, dopasujemy ofertę do Ciebie.

Obsługa księgowa w całej Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.