Księgowość on-line

Wszystkie dane dostępne 24 godziny na dobę dzięki księgowości internetowej SUPPORT

Księgowość on-line jest to projekt polegający na informatyzacji procesów w firmie w sposób przyjazny dla użytkownika systemu a jednocześnie optymalizujący czas pracy administracji.

Pierwszym filarem współpracy jest przyłączanie Klienta do programu Taxxo. System Taxxo jest wielomodułowy, to Klient sam wybiera z czego będzie korzystać. Na naszym portalu można zostawiać zeskanowane dokumenty do zaksięgowania i mieć do nich stały dostęp, można wystawiać faktury sprzedażowe, oglądać księgi i raportowanie, sprawdzić płatności na ZUS i podatki. Jest to rozwiązanie wygodne dla małych lub początkujących przedsiębiorców.

Drugim filarem naszej współpracy jest system Saldeo. Portal komunikacji z klientem pozwala na wysyłanie zeskanowanych dokumentów na specjalnie dedykowany adres mailowy, dokumenty te można opisywać poprzez nadanie im specjalnych kategorii a następnie można je zaczytać do programu księgowego.

Trzecim najbardziej rozwiniętym rozwiązaniem jest współpraca na tzw. jednej bazie danych z Klientem. Aktualnie rozwiązanie to możemy zastosować do oprogramowania Insert, Optima, Raks i Humansoft. Baza danych zawiera wszystkie moduły w jednym miejscu, w zależności od potrzeb baza danych jest zlokalizowana na naszym serwerze lub serwerze Klienta. Praca administracji u Klienta i księgowego zewnętrznego może odbywać się jednocześnie w czasie rzeczywistym. Operacje bankowe zaczytywane są do tzw. Homebankingu co 90 minut bezpośrednio z systemów bankowych. Rozrachunki mogą być zatem rozliczane na bieżąco bez opóźnień. Faktury kosztowe są kategoryzowane przez administrację Klienta na etapie ich wprowadzania do systemu według stosowanego u Klienta planu kont księgowych co zapewnia szybkie i dokładne raportowanie.

Rozwiązanie to pozwala na zapewnienie wysokiej jakości pracy a jednocześnie dzieli odpowiedzialność i obowiązki pomiędzy Klientem a Biurem księgowym w zależności od indywidulanych ustaleń. Pracownicy administracji są objęci stałym wsparciem swojego opiekuna księgowego już na etapie powstawania dokumentów źródłowych a nie tylko odtwórczo po zakończonym miesiącu. Rozwiązanie to jest idealne dla zarządów i właścicieli firm, którzy chcą mieć stały wgląd w sytuację finansową firmy i mieć stały i aktualny dostęp do szerokiego raportowania.
 

Pełna obsługa !

Chcesz rozpocząć współpracę ? Wypełnij formularz albo zadzwoń!

 

Powiedz czego potrzebujesz, a My dopasujemy dla Ciebie ofertę.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.